KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353118
nr 1635 3118
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, daterad Erkki 1969. Olja på pannå, 70x98 cm, yttermått inklusive ram: 90x118 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 18:50:01
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr